درباره ما

img
img
img
img
shape
shape

پل

پرداخت افسانه‌ای

پل فارسی نویسی کلمه PoL است که اختصار جمله انگلیسی Payment of Legendary به معنای پرداخت افسانه‌ای است. ما سازنده پل و راه‌کاری ارائه شده‌ی آن هستیم. فعالیت ما قانونی و رسمی است و تحت نظارت بانک مرکزی و شرکت دولتی شاپرک فعالیت می‌کنیم. مجوز فعالیت ما بر اساس تفاهم‌نامه پرداخت‌یاری بشماره 10746/ص/98 مورخ 2/7/1398 تحت عنوان شرکت دارا رایان آفرنگ واران-سهامی خاص بشماره ثبت 857 و شناسه ملی 14007669818 می‌باشد.

هدف اصلی ما ارائه راه‌کارهای نوین پرداخت و دریافت وجه در جامعه است. در راستای اجرایی شدن هدف‌مان محصولات متعددی تولید کردیم که در صفحه اصلی سایت معرفی شده است. محصول اصلی ما با عنوان «پل کارت» خدمات متنوعی همچون درگاه پرداخت، کارت پرداخت، لینک پرداخت و درگاه پرداخت اختصاصی را شامل می‌شود. ما محصول دیگری به نام «اپلیکیشن پل» تولید نمودیم که امورات پرداخت در شبکه ما را تسهیل می‌بخشد و علاوه بر آن امکانات متنوع و جذاب دیگری را به خدمات ما اضافه می‌کند. محصول بعدی ما «دستگاه‌های پرداخت» می‌باشد که طراحی و تولید نموده‌ایم. این دستگاه‌ها قابلیت استفاده ازخدمات ما را امروزی‌تر کرده و کاربری آن را آسان‌تر می‌کند.

شرکت پرداخت‌یاری ما متشکل از تیم‌های تخصصی است که با همکاری یکپارچه و منسجم، در کوتاه‌ترین زمان بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را عرضه و پشتیبانی می‌کنند. می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط نزدیک با مدیران ارشد پل، با شماره 09999601991 تماس حاصل فرمایید.

image