arrow box1 boy1 boy2 boy3 digital-screen filter1 filter2 filter3 girl1 girl2 monitor main-image.png

درگاه پرداخت پل‌کارت

درگاه پرداخت پل‌کارت، ابزاری چند منظوره دریافت وجه برای کسب و کارها است. شما می‌توانید درگاه اختصاصی بر روی وب‌سایت کسب و کارتان داشته باشید و یا از درگاه عمومی پل‌کارت استفاده کنید.

مشاهده درگاه پرداخت عمومی درخواست درگاه
img
img
img
img

ویژگی‌های درگاه پرداخت پل‌کارت

تمام قابلیت‌هایی که با ایجاد درگاه پرداخت پل‌کارت در اختیار شما قرار می‌گیرد بشرح زیر است:

درگاه عمومی

از طریق این نوع درگاه، مشتریان شما می‌توانند بدون نیاز به اپلیکیشن وارد درگاه عمومی پل‌کارت شده و با وارد کردن شماره موبایل یا شماره ترمینال، به حسابتان پول واریز کنند.

کارت پرداخت

کارت فانتزی دراختیار شما قرار می‌گیرد که بر روی آن کد QR چاپ شده و مشتریان شما می‌توانند بدون نیاز به اپلیکیشن، کد را اسکن نموده و به حساب شما پول واریز کنند.

لینک پرداخت

لینک اختصاصی در اختیار شما قرار می‌گیرد که می‌توانید بر روی کانال تلگرامی یا صفحه اینستاگرامی کسب و کارتان قرار دهید تا مخاطبان شما با ورود به این لینک به حساب شما پول واریز کنند.

درگاه اختصاصی

اگر مدیر وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی هستید، می‌توانید بکمک وب‌سرویس‌های پل‌کارت، کسب و کار اینتنرتی‌ خود را به درگاه پل‌کارت متصل کنید و از طریق آن پول دریافت کنید.

استند پرداخت

استند پرداخت همانند کارت پرداخت طراحی شده و بصورت رومیزی و جلوی دید مشتریان‌تان قرار می‌گیرد. بر روی استند اطلاعات کسب و کار و کد QR درج شده و بدون نیاز به اپلیکیشن قابل پرداخت است.

اپلیکیشن همراه

بعد از فعالسازی درگاه پرداخت پل‌کارت، امکان دریافت وجه بر روی اپلیکیشن پل‌کارت بصورت اتوماتیک برایتان فعال شده و می‌توانید از طریق اپلیکیشن از مشتریان‌تان پول دریافت کنید.

image

کاربری آسان

مشتریان از راه‌دور و از چندین طریق امکان دسترسی به درگاه پرداخت شما را خواهند داشت.

بدون محدودیت پلتفرم

مشتریان شما بر روی هر نوع دستگاهی، اعم از تلفن همراه و کامپیوتر و غیره امکان دسترسی به درگاه پرداخت شما را خواهند داشت.

بسیار کاربری

امکان پرداخت روزانه تا سقف مبلغ 50 میلیون تومان برای هر مشتری فراهم می‌شود و پرداخت‌ها بصورت لحظه‌ای به پذیرنده اطلاع رسانی خواهد شد.

shape
img
img
shape
shape
shape
shape

افزونه‌های درگاه پرداخت پل‌کارت

در ادامه، افزونه‌های لازم برای کار با درگاه پرداخت پل‌کارت را قراردادیم. می‌توانید ملاحظه فرمایید:

image

مستندات درگاه پرداخت اختصاصی

برنامه نویسان گرامی، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر، مستند نحوه اتصال به درگاه پرداخت پل‌کارت را مشاهده فرمایید. همچنین نمونه source به زبان PHP و Csharp را دانلود کنید. درصورت هرگونه سوال در مورد نحوه اتصال، با شماره 09900199105 تماس حاصل فرمایید.

  • نمونه سورس PHP   دانلود
  • نمونه سورس CSharp
راهنمای استفاده و اتصال به درگاه پرداخت پل‌کارت

لینک ورود به درگاه پرداخت عمومی

با انتخاب گزینه زیر، لینک ورود به درگاه پرداخت عمومی باز می‌گردد که می‌توانید در اختیار مشتریان‌تان قراردهید. جهت کپی لینک، بر وی آن کلیک کنید:

مشاهده لینک درگاه پرداخت عمومی پل‌کارت
image
image

کارت پرداخت

کارت پرداخت، کارت فانتزی ویژه پذیرندگان است که اطلاعات تماس و شناسایی پذیرنده بر روی نوشته شده و همچنین بر روی آن کد QR چاپ شده که بدون نیاز به اپلیکیشن قابل اسکن و پرداخت می‌باشد:

  • دارای کد QR بدون مبلغ
  • قابل اسکن بدون نصب اپلیکیشن
  • متصل به حساب بانکی پذیرنده
درخواست صدور کارت
shape
img
img
shape
shape
shape
shape
img
با ما در ارتباط باشید

مشاوره و تبادل نظر درخصوص بهترین راه‌کار درگاه پرداخت در کسب و کار

کاربر گرامی، می‌توانید با ما در ارتباط باشید و در مورد راه‌کاری پرداخت در کسب و کارتان از ما مشاوره بگیرید. راه‌ ارتباط با ما هم از طریق مراجعه حضوری امکان‌پذیر است، هم می‌توانید به ایمیل ما پیام بدهید. در غیر اینصورت از طریق لینک زیر و با یک تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید:

تماس با واحد مشاوره
partner
partner
partner
partner
partner